Yhteystiedot

Meille on tärkeää olla strateginen kumppani, jonka puoleen on helppo kääntyä – olipa kyseessä sitten vasta kaukaa kajastava markkinoinnin horisontti tai täysillä päällä jylläävä somemyrsky.

Verkkosivujen päivitysasioissa, ota yhteyttä tuki@creamedia.fi, 044 7311313 (arkisin 8-16).

Tarjouspyynnöt ja muut yhteydenotot voit laittaa osoitteeseen info@creamedia.fi

Mats Aurén

Art Director

0400 663 855

mats.auren@creamedia.fi

Minna Furu

Asiakkuuspäällikkö

046 923 1009

minna.furu@creamedia.fi

Susanna Kaukoniemi

Asiakkuuspäällikkö

050 4705 725

susanna.kaukoniemi@creamedia.fi

Hannele Ala-Hillilä

Graafinen suunnittelija

0400 365 323

hannele.ala-hillila@creamedia.fi

Tiina Fors

Graafinen suunnittelija

044 5741 513

tiina.fors@creamedia.fi

Olli Ilmanen

Luova tuottaja

0400 365 329

olli.ilmanen@creamedia.fi

Timo Jutila

Web Developer

050 5338 281

timo.jutila@creamedia.fi

Jyri Kivioja

3D Artist / Web Developer

046 9221 011

jyri.kivioja@creamedia.fi

Saana Klemola

Luova tuottaja

040 5549 366

saana.klemola@creamedia.fi

Thorbjörn Ljungeld

Videotuottaja

050 3800 391

thorbjorn.ljungeld@creamedia.fi

Sanna Luoto

Lead Web Designer

040 3504 459

sanna.luoto@creamedia.fi

Aku Saarenpää

Lead 3D Artist

050 4077 239

antti.saarenpaa@creamedia.fi

Johanna Sammalmaa

Web Designer

046 921 7220

johanna.sammalmaa@creamedia.fi

Osoite ja laskutustiedot

Creamedia, KPK Yhtiöt Oyj
PL 45, Rantakatu 10
67101 Kokkola

Y-tunnus: 0198165-6

Verkkolaskutusosoite: 003701981656
Välittäjätunnus: BAWCFI22
Välittäjä: BASWARE

Mikäli teillä ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskua, ostolaskun voi lähettää sähköpostiin:  kpk@bscs.basware.com

TAI paperisena osoitteella:
Keski-Pohjanmaan Kirjapaino Oyj PL 845 00026 BASWARE